Tilda Publishing
Дякуємо за звернення
Ми зв'яжемося з вами у найближчий час. Доки ми готуємо для вас пропозицію, ви можете ознайомитись з нашими реалізованими проєктам.
Портфоліо
Про Ksan Studio
KSAN - компанія, що об'єднала кращих фахівців у сфері ремонту та дизайну інтер'єрів. Разом ми створюємо функціональні та красиві оселі.

З нашою допомогою Ви можете втілити свої бажання та задуми щодо майбутньої домівки або повністю довіритися професіоналам і безтурботно чекати переїзду.

Наша філософія - функціонально, довговічно, вигідно.

Ми беремо на себе відповідальність за кожен міліметр Вашого ремонту від початку і до кінця.
Для чого потрібен дизайн-проект інтер'єру?
Давайте розберемося.
Це оптимальне рішення
Дизайн-проект починається з детального технічного завдання, яке враховує побажання та звички всіх проживаючих.
Це практично
Звертаючись до спеціалістів, Ви за невеликі гроші купуєте їх досвід та знання, тим самим заощаджуючи власні кошти та час.
Це вигідно
Ми проектуємо інтер'єр, відштовхуючись від вашого бюджету та побажань. Так ми можемо прорахувати вартість ремонту заздалегідь та залишатися в рамках бюджету.
Це зручно
Дизайн-проект, в першу чергу, пакет креслень, а це - зрозумілий спосіб комунікації замовника з будівельниками. Один раз Ви підтверджуєте розташування технічних елементів квартири на кресленнях і під час ремонту не виникає непередбачуваних ситуацій та питань.
Віддавши креслення фахівцям вам не треба буде ходити, самостійно показувати де і яка розетка, кран, світильник, телевізор тощо. Подивившись креслення вони самі все побачать та вбережуть вас від мільярда дзвінків з уточненнями, зберігши ваші нерви та час.
Чому ми?
Індивідуальний підхід
Ми ретельно опрацьовуємо варіанти планувального рішення у відповідності з усіма будівельними нормами та побажаннями замовника.
1
Професійний підхід
Висока кваліфікація інженерів та дизайнерів дозволяє застосовувати нові оптимальні технологічні рішення при розробці та реалізації проекту.
2
Повна документація
Повний та докладний набір будівельної документації.
3
Безпека
Працюємо за договором та гарантуємо фіксовану ціну, терміни виконання й безумовну якість та довговічність.
4
Працюємо "ПІД КЛЮЧ"
Свої бригади майстрів для всіх напрямків будівельного процесу, а це запорука якісного ремонту.
5
Економія
Широка система партнерських відносин дозволяє нам економити гроші замовника.
6

Html code will be here

Made on
Tilda